نگهداری و تعمیرات

با نگرش منطقی به موضوع پر اهمیت تولید و ارتباط پیوسته و اثر گذار آن به رشد و رونق اقتصادی و بالندگی در صنایع مختلف  ، ضرورت حفظ سرمایه های امکانی و ابزاری غیر قابل انکار و اجتناب می باشد.

‍‍ به کارگیری سیستم نگهداری و تعمیراتِ خاصِ یک سازمان، می‌تواند نقش بسیار زیادی را در کاهش قیمت تمام شده محصول و خدمات نهایی ایفا نماید. اما این تأثیرات تنها محدود به هزینه نبوده و در سرعت ارائه خدمات در کل زنجیره تامین، کیفیت محصول، قابلیت اطمینان، چابکی سازمان و عواملی از این دست نیز تأثیرات خاص خود را خواهد داشت که هر یک از آن‌ها محلی از تامل خواهند بود. از این رو می‌توان به نقش مهم و تأثیر گذار استراتژی‌های مختلف نگهداری و تعمیرات بر روی کسب و کار یک بنگاه اقتصادی پی برد.

خدمات تعمیر و نگهداری موثر باعث عملکرد ایمن تجهیزات ، با اطمینان از حداقل اختلال در فرایند تولید میشود. بکارگیری مهندسان با تجربه با تکیه بر متد و تکنولوژی پیشرفته که بالاترین سطح کیفیت ارائه خدمات را فراهم می آورد باعث دستیابی به خدمات تعمیر و نگهداری صحیح و پیش گیرانه میگردد.

سرمایه گذاری در زمینه نگهداری و تعمیرات ، در دسترس بودن تجهیزات و قابل اعتماد بودن آنها ، کاهش هزینه های اضافی و استفاده بهینه از پرسنل عملیاتی کیفیت تولید شما را تضمین میکند.

‍دقت، مهارت و سرعت، سه فاکتور مهم در زمینه تعمیرات بوده و این شرکت افتخار گردآوری هر سه فاکتور در یکجا را دارد. هماهنگی با طول مدت توقف خط تولید و خدمات (سرعت)، مهارت در زمینه عیب یابی و اجرا (مهارت) و انجام عملیات تعمیر با دقت کافی (دقت) اثبات شایستگی این شرکت در زمینه تعمیرات می باشد.

برای مشاهده پروژه ها استان مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

iran

روزهای اداری

+98 (21) 7761 8023
+98 (21) 5553 2712
+98 (21) 5553 2689
شنبه الی پنجشنبه
8:30 الی 17:00

روزهای تعطیل

ارتباط از طریق فرم تماس با ما
+98 (912) 899 6908
روزهای تعطیل و جمعه
9:00 الی 14:00
آدرس: تهران - خیابان شریعتی-تقاطع ملک-خیابان شکوری-پلاک 1.واحد 7

ساعت کاری ما از شنبه تا پنجشنبه 8:30 صبح تا 5 بعداز ظهر است، اما ما بعد از ساعت کاری و تعطیلات آخر هفته خدمات اورژانسی ارائه می دهیم.

در چرخش ابزار شتاب ما شرایط حیاتی را درک می کنیم و زمانی که به ما بیشتر نیاز دارید، ما آنجا خواهیم بود!